Góra

Zmieniamy nazwę firmy na WEC Finanse Sp. z o.o.

Zmieniamy nazwę firmy na WEC Finanse Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Z początkiem lutego bieżącego roku, firma SME Solutions Sp. z o.o. zmieniła nazwę na WEC Finanse sp.z o.o.. Nowa nazwa w jasny sposób wyraża wizję strategiczną rozwoju spółki, a także pozwala jej identyfikować się z rozpoznawalną w Polsce, odnoszącą sukcesy – Grupą Kapitałową WEC.

Zamierzamy poszerzać działalność z naciskiem na rozwój usług związanych z finansowaniem dla firm, poprzez faktoring, pożyczki i usługi prawno-finansowe.

Jesteśmy ambitną firmą, dlatego dzięki spójnej i prostej do wymówienia nazwie chcemy być rozpoznawalni, zapamiętani, a także polecani przez naszych Klientów.

Zmiana nazwy spółki nie pociągnie za sobą żadnych zmian związanych z bieżącą obsługą Klientów firmy.


Początek działalności Grupy WEC sięga 1995 roku. Obecnie Grupę tworzy 5 dynamicznie rozwijających się spółek. Wiodącą jest – Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A., która zalicza się do największych w kraju firm obsługujących szeroko pojęty rynek wierzytelności. W spółkach Grupy pracuje łącznie blisko 70 wysoko wykwalifikowanych specjalistów: m. in. radców prawnych, ekonomistów, windykatorów czy informatyków. Ich doświadczenie i kompetencje gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.

Udostępnij