Góra

Windykacja

Windykacja należności

Gwarancją naszego profesjonalizmu jest między innymi sposób rozliczenia z Klientem – nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za przejęcie sprawy – wynagrodzeniem jest prowizja po skutecznej windykacji („succes fee”).

Nasze działania windykacyjne mają na celu odzyskanie należności w maksymalnie krótkim okresie przy zastosowaniu sprawdzonych narzędzi windykacyjnych.

Windykacja WEC Finanse to:

  • Doświadczenie – ponad 20 lat świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności odzyskując dla Naszych Klientów dziesiątki milionów złotych.
  • Profesjonalizm – przed rozpoczęciem procesu windykacyjnego skrupulatnie sprawdzamy status dłużnika, jego majątek, sytuację prawną. Nasi windykatorzy w oparciu o zdobyte doświadczenie zazwyczaj już na etapie polubownym odzyskują Państwa pieniądze.
  • Kompleksowość – na etapie polubownym stosujemy szereg narzędzi skłaniających dłużnika do spłaty długu. Bezpłatnie wpisujemy dłużników do biura informacji gospodarczej oraz na internetowe giełdy wierzytelności. Jeśli nie uda nam się osiągnąć kompromisu przechodzimy do windykacji sądowej, a następnie w razie konieczności – komorniczej. Oszczędzamy przy tym Państwa czas i pieniądze.
  • Wynagrodzenie – naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanych należności – „succes fee”.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą celem ustalenia szczegółów dotyczących sprawy

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji